Team

Directie

Inge Westerveld

Inge Westerveld

Directeur

Else Hopman

Else Hopman

Adjunct directeur

Medewerkers Het Anker obs ’t baken

Rianne Bekkers

Rianne Bekkers

Groep 1/2 B C / de Zeepaardjes en Zeesterren

Nienke Jubbega

Nienke Jubbega

Goep 1/2A B / de Zeepaardjes en Zee-egels

Henriëtte Memelink

Henriëtte Memelink

Groep 1/2B

Tessa Odijk

Groep 4

Elika Warmerdam

Elika Warmerdam

Groep 3 / de Schelpen Groep 4 / de Zee-arend

Susan van Tricht

Susan van Tricht

Groep 3 / de Zeehonden

Stephanie de Jong

Stephanie de Jong

Groep 5 / de Bevers

Ryanne Gerritsen

Ryanne Gerritsen

Groep 6 / de Reigers Groep 8 / de Snorkels

Iris van Binsbergen

Iris van Binsbergen

flexibele leerkracht

Thamara de Ligt

Thamara de Ligt

Groep 7 / de Onderzeeër

Jolanda van den Dries

Jolanda van den Dries

Groep 7 / de Onderzeeër

Cintia de Groodt

Cintia de Groodt

Groep 8 / de Snorkels

Rolinda Simons

Rolinda Simons

Onderwijsassistente

Julie Simonse

Julie Simonse

Onderwijsassistente

Sheleir Nemani

Sheleir Nemani

Onderwijsassistente kleuters

Annet van Middelkoop

Annet van Middelkoop

Explora 7/8

Lotte Bus

Explora 4 5 6 7 8

Janneke van Os

Explora 7/8

Maike Douglas

Maike Douglas

Invalpool

Jacqueline Meijer

Jacqueline Meijer

administratief medewerker

Medewerkers Het Anker De Driehoek

Maaike Wilhelm

Maaike Wilhelm

Groep 1/2 C / de Zeesterren

Beatrijs Vlek

Beatrijs Vlek

Groep 1/2 A / de Zee-egels / Intern Begeleidster

Patricia Dussenbroek

Patricia Dussenbroek

Onderwijsassistente onderbouw

Annita Kabbes

Annita Kabbes

Groep 3 / de Schelpen

Carolien van der Linden

Carolien van der Linden

Groep 3 / de Zeehonden

Suzanne Otten

Suzanne Otten

Onderwijsassistente middenbouw

Lieke Smit

Lieke Smit

Groep 4 5 6 / de Vuurtoren Explora 4 5 6

Linda Jansen

Linda Jansen

Groep 5 6 / de Vuurtoren

Chris van Maaren

Chris van Maaren

onderwijsassistent onderbouw- bovenbovenbouw

Renee Ponsen

Renee Ponsen

Groep 5 6 / de Libellen

Jonne Janssen

Jonne Janssen

Onderwijsassistente middenbouw

Patrick de Kruiff

Patrick de Kruiff

Groep 6 7 / de Narwal

Janneke van Os

Bovenbouw

Sander Pol

Sander Pol

Groep 6 / 7 8 / de Libellen / de Walvis

Kady van Gelderen

Kady van Gelderen

Groep 7 8 / de Walvis

Maaike Houtman

Maaike Houtman

Intern Begeleidster / Taalklas

Esmee Meijerink

Esmee Meijerink

Flexibele leerkracht / Taalklas

Joyce Vermeulen

Joyce Vermeulen

Orthopedagoge

Bianca van Asch

Bianca van Asch

Leerkracht sport

Joyce Vos

Joyce Vos

Logopediste

Edwin van Witzenburg

ICT Coördinator

Joyce Kastel

Schoolmaatschappelijk werk

Sandra Wantenaar

Schoolmaatschappelijk werk

Maurice Stoelinga

Maurice Stoelinga

Conciërge

Jacqueline Meijer

Jacqueline Meijer

administratief medewerker

Leden Oudervereniging

Carole van Ginkel

Carole van Ginkel

Voorzitter

Marieke van Rooijen

Marieke van Rooijen

Lid oudervereniging

Roxy Mulder

Roxy Mulder

Lid oudervereniging

Sammy Penninkhof

Mirna Smits

Mirna Smits

Penningmeester

Jan Jelle Elbers

Jan Jelle Elbers

Lid oudervereniging

Erica Agterberg

Bianca van de Bildt

Bianca van de Bildt

Lid oudervereniging

Marcella de Boef - de Jong

Marcella de Boef - de Jong

Secretaris

Marcel Wieling

Marcel Wieling

Lid oudervereniging

Leden Medezeggenschapsraad

Machtelt Romeyn

Machtelt Romeyn

voorzitter

Jolanda van den Dries

Jolanda van den Dries

Sander Pol

Sander Pol

Kady van Gelderen

Kady van Gelderen

Lotte Bus