Team

Directie

Inge Westerveld

Inge Westerveld

Directeur

Medewerkers Bredeschool Het Anker 

Annita Kabbes

Annita Kabbes

Groep 1 2 / De zeesterren

Karin Eikelenboom

Groep 1 2 De zeesterren / Groep 1 2b De zeepaardjes

Carolien van der Linden

Carolien van der Linden

Groep 1 2b / De zeepaardjes

Nienke Jubbega

Nienke Jubbega

Groep 1 2 De zee-egels

Elika Warmerdam

Elika Warmerdam

Groep 3 / De zeemeeuw Groep 5 / De vuurtoren

Judith Arens

Groep 3 / De zeemeeuw

Esmee Meijerink

Esmee Meijerink

Groep 4 / De schelpen

Lieke Smit

Lieke Smit

Groep 4 / De zeehonden / Groep 5 6 / De zwanen

Liona van 't Hoenderdaal

Groep 4 / De schelpen

Renee Ponsen

Renee Ponsen

Groep 4 / De schelpen

Tessa Odijk

Groep 5

Stephanie de Jong

Stephanie de Jong

Groep 6 / De bevers

Thamara de Ligt

Thamara de Ligt

Groep 7 / De onderzeeër

Jolanda van den Dries

Jolanda van den Dries

Groep 7 / De onderzeeër

Cintia de Groodt

Cintia de Groodt

Groep 8 / De snorkels

Lotte Bus

Explora 4 5 6 7 8

Annet van Middelkoop

Annet van Middelkoop

Explora 7/8

Linda Crezee

Linda Crezee

Groep 4/5 / De reigers

Janneke van Os

Janneke van Os

Groep 4/5 / De reigers

Chris van Maaren

Chris van Maaren

Groep 4/5 / De reigers

Kady van Gelderen

Kady van Gelderen

Groep 5 6 / De zwanen

Patrick de Kruiff

Patrick de Kruiff

Groep 7 8 / de Narwal

Sander Pol

Sander Pol

Groep 7 8 / de Walvis

Beatrijs Vlek

Beatrijs Vlek

Intern Begeleidster

Maaike Houtman

Maaike Houtman

Intern Begeleidster

Joyce Vermeulen

Joyce Vermeulen

Orthopedagoge

Sheleir Nemani

Sheleir Nemani

Onderwijsassistente

Suzanne Otten

Suzanne Otten

Onderwijsassistente

Rolinda Simons

Rolinda Simons

Onderwijsassistente

Julie Simonse

Julie Simonse

Onderwijsassistente

Patricia Dussenbroek

Patricia Dussenbroek

Onderwijsassistente

Jonne Janssen

Jonne Janssen

Onderwijsassistente

Bianca van Asch

Bianca van Asch

Leerkracht sport

Maurice Stoelinga

Maurice Stoelinga

Conciërge

Jacqueline Meijer

Jacqueline Meijer

administratief medewerker

Joyce Kastel

Schoolmaatschappelijk werk

Sandra Wantenaar

Schoolmaatschappelijk werk

Leden Oudervereniging

Carole van Ginkel

Carole van Ginkel

Voorzitter

Marieke van Rooijen

Marieke van Rooijen

Lid oudervereniging

Roxy Mulder

Roxy Mulder

Lid oudervereniging

Mirna Smits

Mirna Smits

Penningmeester

Jan Jelle Elbers

Jan Jelle Elbers

Lid oudervereniging

Erica Agterberg

Marcella de Boef - de Jong

Marcella de Boef - de Jong

Secretaris

Marcel Wieling

Marcel Wieling

Lid oudervereniging

Sammy Penninkhof

Leden Medezeggenschapsraad

Machtelt Romeyn

Machtelt Romeyn

voorzitter

Jolanda van den Dries

Jolanda van den Dries

Sander Pol

Sander Pol

Kady van Gelderen

Kady van Gelderen

Lotte Bus